Hayırlı Günler   
Star Test Taný ve Görüntüleme Merkezi Star Test Taný ve Görüntüleme Merkezi Star Test Çaðrý Merkezi  
 

 
  Star Test Görüntüleme Merkezleri | Nasıl Gidilir?  
ÖZEL ARAÇLA
ANADOLU YAKASI(1.ÇEVRE YOLU E5)

1.Çevre yolu(E5) den köprüye geçtikten sonra Beşiktaş yol ayrımından (ilk çıkış) çıkılıp daha sonra ilk çıkış olan ıhlamur yol ayrımına dönülür. Sonra ilk kavşaktan sağa girilir. Ihlamur yokuşundan inilip trafik ışıklarına gelinir daha sonra ışıklardan sola dönülür. Evlendirme dairesi&Migros dan direk karşı sağa devam edilir. Yokuş bittikten sonra 2.sağa dönülür. Sonra tekrar sağa Amerikan Hastanesinden sonra sola dönülür.

 
ANADOLU YAKASI(2.ÇEVRE E6-OTOBAN)

2.Çevre yolu(E6) dan köprüyü geçtikten sonra Levent sapağından çıkılır sola doğru Beşiktaş istikameti takip edilir.Yıldız Ihlamur tabelasından sağa dönülür.Ihlamur istikametine devam edilir.Ihlamur yokuşundan inilip trafik ışıklarına gelinir daha sonra ışıklardan sola dönülür. Evlendirme dairesi&Migros dan direk karşı sağa devam edilir. Yokuş bittikten sonra 2.sağa dönülür. Sonra tekrar sağa Amerikan Hastanesinden sonra sola dönülür.

 
AVCILAR(1.ÇEVRE YOLU E5)
E5 Avcılardan 1.Boğaz köprüsü istikameti takip edilir. Çağlayan, Şişli çıkışından çıkılır. Taksim istikameti takip edilir. Şişli camiine gelindikten sonra Harbiye müzesine doğru devam edilir. Harbiye müzesinin önündeki trafik ışıklarından sola Nişantaşı tabelası takip edilir.3 trafik ışığı geçilir. Beşinci sokaktan sağa girilir. Sonra sola dönülür. Amerikan Hastanesinden sonra sola dönülür  
AKSARAY, ÇAPA, FATİH

Aksaray dan Taksim istikameti takip edilir.Taksimden Nişantaşı istikameti takip edilir.Harbiye müzesinden sonra,trafik ışıklarından sağa Nişantaşı tabelası takip edilir. 3 trafik ışığı geçilir. Beşinci sokaktan sağa girilir. Sonra sola dönülür. Amerikan Hastanesinden sonra sola dönülür.

 
S.GAZİ(GAZİ MAHALLESİ, KÜÇÜKKÖY)

Gazi mahallesinden Otoban (E6) F.S.M(Fatih Sultan Mehmet) köprüsü istikametine dönülür. Okmeydanı sapağından çıkılır. Sonra Sütlüce, Halıcıoğlu sapağından çıkılır trafik ışıklarından Beşiktaş, Taksim tabelası sola doğru takip edilir.Sonra sağdan tünele girilir.Tünel çıkışından sol takip edilir.Beşiktaş Dolmabahçe tabelası takip edilir.İkinci Tünele girildikten sonra BJK(Beşiktaş) stadının önündeki trafik ışıklarına gelinir.Sola dönülür.İkinci trafik ışıklarından tekrar sola dönülür.İlk sağdan Maçka,Nişantaşı tabelası takip edilir.Teşvikiye camisi geçildikten sonra sağa Fulya tabelası takip edilir. Beşinci sokaktan sağa girilir. Sonra sola dönülür. Amerikan Hastanesinden sonra sola dönülür.

 
MECİDİYEKÖY, ŞİŞLİ

Mecidiyeköy den Şişli Taksim istikameti takip edilir. Şişli Camii'nin önündeki trafik ışıklarından sola dönülür. İlk ışıklardan sağa dönülür. Yokuştan aşağıya doğru devam edilir. Birinci kavşaktan direk devam edilir. TKV (Türk Kalp Vakfı) önünden devam edilir. İkinci Kavşaktan Nişantaşı tabelası sağa doğru takip edilir. Döner kavşaktan sola direk devam edilir.Sonra mecburu istikamet sol takip edilir.Yokuş bittikten sonra Hamidiye Camii'nin önünden sağa dar sokağa girilir.Sonra mecburu sola dönülür.Kavşaktan sola dönülür sonra ilk sağa girilir.Tekrar ilk sola dönülür.Amerikan hastanesi geçildikten sonra sola dönülür.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
Tanır Medya